Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5150
23.09.2010, 09:07
Lech+Legia+w tym ex gracze tych klubów minus Boruc to 7 plus może Żewłak.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.09.2010 o godz. 09:10.
arti