palczi napisał(a):

dokladnie to co Labtec powiedzial plus:
1.Sa wplatomaty czyli jesli bedziesz chcial wplacic w banku u Pani/a jest od tego prowizja..w Krakowie wplatomaty sa napewno w krokusie (stary real) i na krowoderskich zuchow obok urzedu skarbowego.
2.To samo co wyzej tyle ze przy wyplacie bez karty .
pozatym ok
|
a właśnie, ile kosztuje korzystanie z wpłatomatu ? jaka priwizja dla tych co mają w ING konto ?
Co do wpłaty na własne konto w oddziale ing to kosztuje aż....9 złotych !!!!
Babka powiedziała, że dlatego tyle kosztuje, bo to jest konto dla tych którzy korzystają głównie z internetu i tam płacą, robią przelewy itd... okej.....ale jakoś ku** muszą się te pieniądze znaleźć na koncie.
Więc wtedy tylko poczta polska i wpłata na konto - prowizja 2.50 zł.
ps.
fifi1906 - przypuszczam iż chcesz założyć sobie konto w banku, gdzie wszystko jest za frajer i nic nie kosztuje ? Ja rozważałem oferty ING i mBank. Z tym że w ING wszystkie bankomaty w PL masz za free ( 16 tysięcy ). a w mBanku ta przyjemność kosztuję 5 złotych na miesiąc. Jak nie chcesz płacić, to darmowe masz tylko ich...
i sorry ze pisze pogrubieniem, ale nie da się go wyłączyć .