Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 22.09.2010, 21:31
Ja mysle ze pod kazdym banem powinien podpisac sie moderator, ktory go wystawil!!! Jak widac na tym forum w wiekszosci przypadkow znajduja sie nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. Juz pytalem przez brata z ktorego konta goscinnie teraz pisze, od kogo dostalem bana i niekt sie nie przyznal. Ot tak to juz jest ze anonimowo mozna robic rozne rzeczy, ale przyznac sie do nich albo podpisac sie pod nimi jest juz troche ciezko.

Popieram tutaj uzytkownika lucekj'a. Jak mozna rzucic banem w kierunku starego wyjadacza za byle co, a jednoczesnie przymykac oczy na gowniarstwo, ktore podskakuje tutaj coraz bardziej!!!


Na koniec jeszce raz prosze i mam nadzieje ze moderator, ktory wystawil bana COREZZOWI przyzna sie otwarcie i poda przyczyny takiej decyzji!!! Chcialbym przypomniec ze ow ban zostal wystawiony za nazwanie obroncow krzyza oszolomami. Karencja 6 MIESIECY!!!!!!!!!! Paranoja, za takie g......o? chcialbym jeszce przypomniec ze na forum jestem zalogowany od 2003 roku!!!

Dziekuje bratu za uzyczenie swojego konta.... Z wislackim pozdrowieniem CORTEZZ
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 22.09.2010 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując