rzep napisał(a):

jakie są konsekwencje nie zapłacenia mandatu, wydanego przez prewencje, w ciagu 7 dni jak coś to priv proszę
|
Nie ma konsekwencji,
Wjadą Ci na konto lub zwrot od podatku, jeżeli takowy będziesz miał. Odsetki są śmieszne.
Mi się przeterminowały 2 mandaty za ustawę o wychowaniu w trzeźwości, natomiast za przekroczenie prędkości w Mszanie Dolnej wpadli mi na konto po 2 miechach z tytułem egzekucyjnym i pobrali co ich
