Kamil_mchw napisał(a):

ostatnią grą w jaką grałem to było diablo2... za stary już jestem na to... słuchawki do słuchania muzyki i oglądania filmów mnie interesują :]
ale w pierwszej kolejności głośniki... poleci mi ktoś coś ciekawego ;]
|
Do kompa mam taki zestaw głośników:
http://allegro.pl/logitech-x-530-5-1...231901543.html
I jestem zadowolony. Nieźle grają.
Co do słuchawek to znajomy ostatnio zachwalał te:
http://allegro.pl/sennheiser-hd-201-...225451583.html
Tanie a jakość dźwięku ponoć bdb
