Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18381
Stary 22.09.2010, 20:45
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
ostatnią grą w jaką grałem to było diablo2... za stary już jestem na to... słuchawki do słuchania muzyki i oglądania filmów mnie interesują :]
ale w pierwszej kolejności głośniki... poleci mi ktoś coś ciekawego;]
Do kompa mam taki zestaw głośników:
http://allegro.pl/logitech-x-530-5-1...231901543.html
I jestem zadowolony. Nieźle grają.
Co do słuchawek to znajomy ostatnio zachwalał te:
http://allegro.pl/sennheiser-hd-201-...225451583.html
Tanie a jakość dźwięku ponoć bdb
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując