yogul napisał(a):

|
co do słuchawek również polecam Creative Fatal1ty
|
ostatnią grą w jaką grałem to było diablo2... za stary już jestem na to... słuchawki do słuchania muzyki i oglądania filmów mnie interesują :]
ale w pierwszej kolejności głośniki... poleci mi ktoś coś ciekawego

;]