Smok napisał(a):

Patrząc, że na mecz otwarcia nie przyszedł komplet, to raczej oprócz meczów TOP to jakieś góra 15k będzie przychodzić na "zwykłe" mecze. A na to wystarczy to, co jest teraz.
Tak, że w tej rundzie Wisła straci jedynie jakieś 350k (10k x 35 zeta średnio od biletu) za kibiców na meczu z Legią
Za to zaoszczędzi na ochronie i czesnym przez pozostały czas, więc myślę, że i tak bedzie finansowo na +.
|
Jak bedzie mniej niz 25 k na meczach to sie zdziwie.. tu nagle otwarli stadion, nie gotowy, zero akcji makretingowych itp, jak beda otwierac stadion to tak ze 70 letnia babcia bedzie o tym wiedziec. Do tego sektory rodzinne, sprzedaz przez neta, ktora ultawi kupno ludziom z poza krakowa, pewnie wiecej promocji po szkolach itp. Samo zwiekszenie powierzchni sprawia ze przychodzi wiecej ludzi - fakt