Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15615
Stary 22.09.2010, 17:30
runner, Polimex buduje 2 trybuny - ja tej firmy mam już dość tutaj. Ich nie obchodzą żadne terminy, więc czemu mieliby dotrzymać kolejnego? Na ZIKIT znowu jakiegoś haka znajdą i zaplecze północnej zrobią na start nowego sezonu ekstraklasy, a nie na rundę wiosenną. A co do sprzętu - organizacja placu budowy to 2tyg, przy dobrej organizacji. Polimex zorganizować się nie umie, co już dobitnie pokazał.
I jeszcze jedno - jeśli nowa firma będzie budować zaplecze szybko, to zmusi Polimex do mobilizacji, aby oddać trybunę zachodnią nie później niż to zaplecze.
Cytat:
Inna sprawa: czy jest jakaś wzmianka w specyfikacji technicznej lub w kosztorysie o elewacji trybuny północnej czy pominięto ten temat ? mógłby ktoś kto zaznajomił się dokumentacją wypowiedzieć się ?
Z tego co widziałem w przedmiarze robót, to malowanie elewacji północnej nie jest w zakresie przetargu.
Odpowiedz cytując