Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15614
Stary 22.09.2010, 17:16
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Kryterium jest cena, więc wystarczy, że ktoś da mniej niż oni. Miejmy nadzieję, że ktoś taki się zgłosi.
PiotrG ale czemu ?

jestem przekonany, że będzie startował i wygra Polimex. Mają zasadniczo wszystko już przygotowane, pracowników, sprzęt, część materiałów, zaplecze - wszystko już na miejscu. Po za tym znają krakowskie układy, inwestora, inspektora. Nic tylko od razu zaczynać pracę po uprawomocnieniu się decyzji.
Mocno bym się zdziwił gdyby pozwolili przebić się w takiej sytuacji ceną..ktoś by za to poleciał w tej firmie.

ZIKiT musi natomiast dobrze ten przetrag rozpisać z dobrze skonstruowana umową obwarowaną wysoką karą umowną za niedotrzymanie terminu i jakości wykonanych robót. Czy są w stanie nie wiem ....
Ale jak są... to niech i nawet wygra Polimex i szybko wtedy to zrobią.

Inna sprawa: czy jest jakaś wzmianka w specyfikacji technicznej lub w kosztorysie o elewacji trybuny północnej czy pominięto ten temat ? mógłby ktoś kto zaznajomił się dokumentacją wypowiedzieć się ?
Ostatnio edytowane przez runner : 22.09.2010 o godz. 17:19.
Runner



Odpowiedz cytując