PiotrG napisał(a):

|
Kryterium jest cena, więc wystarczy, że ktoś da mniej niż oni. Miejmy nadzieję, że ktoś taki się zgłosi.
|
PiotrG ale czemu ?
jestem przekonany, że będzie startował i wygra Polimex. Mają zasadniczo wszystko już przygotowane, pracowników, sprzęt, część materiałów, zaplecze -
wszystko już na miejscu. Po za tym znają krakowskie układy, inwestora, inspektora. Nic tylko od razu zaczynać pracę po uprawomocnieniu się decyzji.
Mocno bym się zdziwił gdyby pozwolili przebić się w takiej sytuacji ceną..ktoś by za to poleciał w tej firmie.
ZIKiT musi natomiast dobrze ten przetrag rozpisać z dobrze skonstruowana umową obwarowaną wysoką karą umowną za niedotrzymanie terminu i jakości wykonanych robót. Czy są w stanie nie wiem ....
Ale jak są... to niech i nawet wygra Polimex i szybko wtedy to zrobią.
Inna sprawa: czy jest jakaś wzmianka w specyfikacji technicznej lub w kosztorysie o elewacji trybuny północnej

czy pominięto ten temat ? mógłby ktoś kto zaznajomił się dokumentacją wypowiedzieć się ?