Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 22.09.2010, 16:27
Jakby Wisła nie zatrudniła Maaskanta ,i dalej tymczas. był Kulawik , to jeśli by była taka możliwość to chciałbym trenera angielskiego , najlepiej Harrego Redknappa ,z Tottenhamu.
Odpowiedz cytując