Cytat:
|
Nie chce oceniać przydatności Michała, jego klasy sportowej, nie czuje sie w tej materii kompetentny ale skoro Beenhakker powoływał go do reprezentacji to najpewniej nie wysyłał mu powołań "na piękne oczy"
|
A Polczakowi, Zahorskiemu, Trałce, Kuklisowi itp. to niby za co wysyłał? Bo chyba nie za umiejętności

Pazdan mógłby się przydać w obecnym stanie obrony, ale Górnik chce pewnie takich pieniędzy jak Ruch za Sadloka czy Sobiecha. Nie opłaca się, tym bardziej że w sumie niczym specjalnym się nie wyróżnia