Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 22.09.2010, 15:24
Cytat:
Nie chce oceniać przydatności Michała, jego klasy sportowej, nie czuje sie w tej materii kompetentny ale skoro Beenhakker powoływał go do reprezentacji to najpewniej nie wysyłał mu powołań "na piękne oczy"
A Polczakowi, Zahorskiemu, Trałce, Kuklisowi itp. to niby za co wysyłał? Bo chyba nie za umiejętności
Pazdan mógłby się przydać w obecnym stanie obrony, ale Górnik chce pewnie takich pieniędzy jak Ruch za Sadloka czy Sobiecha. Nie opłaca się, tym bardziej że w sumie niczym specjalnym się nie wyróżnia
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 22.09.2010 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując