Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15611
Stary 22.09.2010, 12:19
Właśnie dobrze, że jest przetarg.
Oprócz Polimexu może wystartować ktoś inny i wygrać, po czym weźmie się normalnie do pracy, a nie w trybie Polimexowym "rok po terminie". No i zlecenie tego Polimexowi z wolnej ręki wiązałby się zapewne z przepłaceniem, jak to już niejednokrotnie bywało.
Odpowiedz cytując