Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3257
Stary 22.09.2010, 07:55
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Znasz się na piłce jak moja siostra, masz może w pokoju plakaty z Ebim Smolarkiem ? Ebi też kiedyś strzelał bramki w reprezentacji i na jego nieszczęście ktoś mu wmówił, że czyni go to dobrym piłkarzem. Chłopak w to uwierzył, zaczął tułać się po Europie i okazało się, że oprócz strzelania bramek czasem trzeba robić coś więcej, a że jedyne co jeszcze umiał to w miarę szybko biegać i to w dodatku bez piłki, to z dobrze zapowiadającego się gracza Feyenoordu i Borussii, stał się gwiazdką buraczanej Ekstraklasy.
Miał swoje dobre mecze. Klubów, które zaliczył podczas swojej kariery pewnie długo żaden z naszych grajków nie zaliczy. Grać w Holandii, Niemczech i Hiszpanii to jest coś. Zrobił źle, że odszedł z Dortmundu, pewnie gdyby został inaczej, by się mu to wszystko potoczyło...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując