Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 21.09.2010, 23:38
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie podoba im się stadion Cracovii, czytałem taką wypowiedź, że każdy klub w serie c powinien taki mieć
Serie C? Jakby tak każdy klub miał wydawać 50 mln € na stadion w trzeciej lidze to by tam zbankrutowali... ale na serie B bym się zgodził.


ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
A ja sądzę, że u nas pod względem nowoczesności jest lepiej niż w Hiszpanii. Owszem, może i mają tam większe stadiony, ale większość to takie obiekty a la stadion śląski w Chorzowie (przed remontem). Czyli bez całkowitego zadaszenia itp
Nowoczesne są Camp Nou (Barcelona), Santiago Bernabeu (Real) i stadion Espanyolu. Budowa stadionu Valencii ma zastój, brakuje funduszy.

U nas nowoczesne będzie 8 a nawet i więcej obiektów.

Z tego co wyczytałem na stadiony.net to Śląski ma mieć 55 200 pojemności, a więc tylko 700 mniej niż Narodowy. Szkoda, że stadion w Warszawie nie będzie miał 70 lub przynajmniej 65 tys.
Jak powstanie Śląski to bedzie można zorganizować w PL MŚ i ME w LA (mam nadzieję że wszyscy zrozumieli )

A Camp Nou wcale nie jest takie nowoczesne. Jego ostatnia renowacja była przeprowadzona ponad 16 lat temu ale za to duże to cholerstwo jest.

Awangarda w polskiej piłce kibice przyjezdni nie oddzieleni od kibiców gospodarzy i o ironio wszystko się dzieje na Kałuży.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ci-w,id,t.html
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 22.09.2010 o godz. 00:09.
Odpowiedz cytując