Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 21.09.2010, 22:11
0 22 ale ja pisałem o porównaniu Polski i Hiszpanii, wg Ciebie oni mają lepszą infrastrukturę niż my, ja sądzę, że są jednak za nami.

Co do Portugalii- sprawa bardziej dyskusyjna, nie tak jednoznaczna jak w przypadku Hiszpanii. Warte uwagi u nich są 3 stadiony (Porto, Sporting i Benfica). Reszta to takie niewiadomo co, przykład stadionu Bragi.

Owszem, takie Depor ma fajny stadion, ale nie oszukujmy się- jest to tylko modernizacja, tak jak u nas Śląski. Możesz dac przykłas np CN czy SB- te stadiony też były remontowane, ale zostały zrobione na jedna z najnowocześniejszych obiektów świata.

Co do Holandii, to też bym się kłócił, czy nie będziemy przed nimi Bezapelacyjnie wygrywają Niemcy, drugie miejsce Anglia. My wg mnie walczymy o trzecią lokatę (Polska, Portugalia, Holandia). Austria i Szwajcaria mnie nie przekonują do końca ze swoimi stadionami. Miejsca poza pierwszą piątką.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 21.09.2010 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując