Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1448
21.09.2010, 21:05
Titto
napisał(a):
Mam pytanie, czy w Wiślackim Świecie można wyrobić sobie nazwisko na koszulkę ?
tak, za 1 literę płaci się 1.5zł
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw