Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18351
Stary 21.09.2010, 20:22
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Znacie tytuł piosenki, która leci w reklamie Toyoty Avensis? Leciało przed chwilą na tvp 2 po panoramie : )
Snyrting to nie to. Słyszałem ten kawałek kiedyś w canal + sport podczas ligi + extra albo zapowiedzi jakiegoś meczu.
Edit2: Pudło : ) Chórek śpiewa tę piosenkę
Podbijam. Leciała dzisiaj zaraz po meczu Pogoń-Legia na tvn turbo. Obecna jest także w tym filmiku od 50 s.
http://www.youtube.com/watch?v=6dIOw...ayer_embedded#!
Odpowiedz cytując