piter116 napisał(a):

Znacie tytuł piosenki, która leci w reklamie Toyoty Avensis? Leciało przed chwilą na tvp 2 po panoramie : )
Snyrting to nie to. Słyszałem ten kawałek kiedyś w canal + sport podczas ligi + extra albo zapowiedzi jakiegoś meczu.
Edit2: Pudło : ) Chórek śpiewa tę piosenkę
|
Podbijam. Leciała dzisiaj zaraz po meczu Pogoń-Legia na tvn turbo. Obecna jest także w tym filmiku od 50 s.
http://www.youtube.com/watch?v=6dIOw...ayer_embedded#!