crazykaro napisał(a):

|
To samo dotyczy stadionów w Hiszpaniu i Włoszech. Oczywiście wiem że trochę prezsadzam ale jak się pobudują wszystkie obecnie modernizowane stadiony to będziemy mieli stadiony lepiej niż na średnim europejskim poziomie
|
Kiedyś była przeprowadzona taka analiza, że po ukończeniu wszystkich modernizacji pod względem infrastruktury (oczywiście chodzi o te główne stadiony) będziemy mieć 3 miejsce w Europie (po Anglii i Niemczech)