Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7291
Stary 21.09.2010, 18:24
michalo28 napisał(a):Wyświetl post
miałem w piątkowy wieczór. W sobotę chodząc po krakowskich galeriach spotkałem - Boguskiego, Żurawskiego i Riosa. Zważywszy na moją nieczęstą obecność w Krakowie, wychodzi na to, że prawdopodobieństwo spotkania piłkarza Wisły na zakupach jest ogromne. Co za tym idzie - okazuje się, że zamiast trenować indywidualnie, regenerować siły, chłopaki bujają się po mieście i lansują w galeriach...
No i co pochodzili szmatki poogladali i coz moze zakwasow dostali. Pilkarz tez czlowiek i do sklepu chodzic potrzebuje.

Nie popadajmy w skrajnosc, jak bys ich w knajpie spotkal moglbys plakac i byc zniesmaczony
,
Odpowiedz cytując