|
Ktos zapytal o stadion pejsow, to odpowiedzial ze bedzie proba oswietlenia teraz i mecz w weekend... I ze ma nadzieje ze wygraja, czy to mam nadzieje ze wygraja pokazuje ze jest kibicem pejsow, a on ze gdyby to chodzilo o Wisle ze tak samo by odp bo to krakowski klub... mojego o stadion tez nie przepuscili.. I tez sie ktos zapytal dlaczego siedzial w drugim rzedzie na reprze, to powiedzial ze 1szym przestawieciele Australii a siadl tam gdzie bylo napisane 'Jacek Majchrowski'.
|