Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15601
Stary 21.09.2010, 16:47
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Na czacie znowu nic niewygodnego nie przepuszczają. Zapytałem się o stosunek prezydenta do wypowiedzi z 18 sierpnia o gotowym stadionie na mecz z Legią, w związku z przetargiem na zaplecze północnej, oczywiście nie przepuścili pytania. Pytania o telebimy na rundę wiosenną też nie.
Padło pytanie.. to prezydencio powiedział, że gdyby nie on to byśmy grali do dziś na kurniku
Odpowiedz cytując