PiotrG napisał(a):

|
Na czacie znowu nic niewygodnego nie przepuszczają. Zapytałem się o stosunek prezydenta do wypowiedzi z 18 sierpnia o gotowym stadionie na mecz z Legią, w związku z przetargiem na zaplecze północnej, oczywiście nie przepuścili pytania. Pytania o telebimy na rundę wiosenną też nie.
|
Padło pytanie.. to prezydencio powiedział, że gdyby nie on to byśmy grali do dziś na kurniku
