Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 21.09.2010, 16:03
E nie narzekajcie, mogli wam kogoś z Trzeciego Świata podrzucić na testy A tak patrząc to coś ta chłopina grała i w Energie, Metalurgu, Szachtarze. Jedyną niewiadomą jest, czemu tak młody piłkarz zaliczyć już tyle klubów?
What's new?

Odpowiedz cytując