Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 21.09.2010, 15:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Jak Maaskant ma cokolwiek budować, skoro obecny skład nijak się ma do tego, który będziemy mieli za rok?
ale czy to właśnie nie jest idealna sytuacja dla kogoś budującego zespół od podstaw? Kto mu pasuje - zostanie, kto nie - wypad. Ma w zasadzie nieograniczoną możliwość co do nowych zawodników, aby ocenić ich wartość dla Wisły. Problemem o dziwo są wieloletnie kontrakty rozdane lekką ręką co poniektórym "piłkarzom".

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Odejdzie Pawełek i zostaniemy z ogórem i Kurto na bramce - nihil novi.
ogóra to my mieliśmy na bramce przez kilka sezonów. A Jovanic od Pawełka słabszy nie będzie, bo nawet kibice w Ząbkach mówią "Nie wszystko stracone- jest Pawełek". Ciekawe z czego wnioskują.

Generalnie zgadzam się, Wolfy, z twoją oceną potencjału Wisły, gdyż na ten moment jesteśmy niczym więcej jak średniakiem tej ligi. Nie rozumiem jednak, jaki interes masz w ciągłym negowaniu przydatności piłkarzy którzy zostali do nas sprowadzeni latem. Tak wyśmiewany przez Ciebie Paljic okazał się realnym wzmocnieniem zespołu, jednym z bardziej przydatnych piłkarzy piłkarzy w kadrze. Tak, mnie też denerwuje że odpad z drugiej bundesligi w naszej lidze daje radę, ale tak po prostu jest. Bunozę krytykowałeś równie zażarcie, a z Koroną był najpewniejszym obrońcą.
Problemem Wisły nie jest Cikos, Paljic, Jovanic, problemem Wisły jest tragiczny Łobodziński, tragiczny Boguski, za stary Sobolewski, wiecznie młodzi i rokujący Brożkowie, przepłacony Garguła. Nowych, jak sam piszesz, za rok już może nie być, jak się nie sprawdzą. A Ci którzy od lat ciągną tą Wisłę w dół zostaną, z sowitymi długimi umowami.

Tych których tak krytykujesz w Wiśle nie będzie za pół roku jak się nie sprawdzą. Ciekawe jak pozbędziemy się Łoba czy Gargamela - a na miejsce ich kontraktów naprawdę moglibyśmy wyjąć teraz z Holandii niezłych piłkarzy.
Odpowiedz cytując