Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5139
Stary 21.09.2010, 15:20
Fuks napisał(a):Wyświetl post
jako ze sporo osob ma awersje do wyborczej to wklejam link:

http://www.sport.pl/euro2012/1,10907...a_z_kadry.html

no nie powiem, ciekawie sie zaczyna robic, chociaz akurat tych dwoch pilkarzy nie jest mi żal w żadnym stopniu, a nawet ciesze sie gdyby naprawde mialo ich w kadrze nie byc
Jeśli to prawda, to dobrze im tak Wiadomo, piłkarze to też ludzie, ale zasady są zasadami i trzeba ich przestrzegać. Zamiast urządzać sobie popijawę, to powinni się przyłożyć do treningów, to by im na dobre wyszło.
Odpowiedz cytując