Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 21.09.2010, 15:09
farben napisał(a):Wyświetl post
Wójtowicz: po cichu marzę o Wiśle Kraków

http://sandecja.pl/Community/51883,B...le_Krakow.html

Ciekawy wywiad z "Wujem". Byłyby jaja, gdyby faktycznie został kiedyś trenerem Wisły.
Póki co, to mógłby nam podesłać paru młodych ciekawych zawodników
Odpowiedz cytując