Oldpara napisał(a):

Generalnie wszystkie stadiony są zajebiste, w porównaniu z tym co mieliśmy jeszcze rok temu, więc nie ma co narzekać.
|
I na tym chyba trzeba poprzestać. Nie da się rozwiązać sporu co jest gorsze, czy marny dach, czy 17 metrów czy fatalne naróżniki..