Cytat:
|
Patrząc, że na mecz otwarcia nie przyszedł komplet, to raczej oprócz meczów TOP to jakieś góra 15k będzie przychodzić na "zwykłe" mecze. A na to wystarczy to, co jest teraz.
|
Jaki tam mecz otwarcia. Nie dość, że w piątek, to jedyną atrakcją był mecz z Koroną Kielce i do użytku oddano tylko 2 trybuny, przy braku zaplecza gastronomicznego, telebimów.
Jak zrobią otwarcie w pełnym tego słowa wymiarze, to komplet pojawi się bez problemu. Do tego niezbędna będzie silna akcja marketingowa i poprawa gry Wisły.
Przy całym stadionie na meczach powinno być średnio 20tys widzów. Komplety spodziewane w potyczkach w eliminacjach do europejskich pucharów (miejmy też nadzieję, ze wreszcie i fazy grupowej) oraz na mecze z Lechem, Legią, Lechią i Śląskiem.
Wisła ma w Krakowie i okolicach ogromny potencjał kibicowski, trzeba to tylko wykorzystać odpowiednimi działaniami.
P.S. Z tego co wyczytałem w przedmiarze i opisach robót, to na trybunie północnej wykonają kioski gastronomiczne. Oczywiście bez wyposażenia, za to pojawią się lady, a wnętrza dostaną wykończeniówkę.