Marszałek napisał(a):

|
Kolega wyżej widzę model amerykański chce wprowadzić. Słuszny ale nie na nasze europejskie standardy. Pzoa tym nie wiem czy UEFA zgadza się na zamknięte ligi tak jak sugerujesz powyżej.
|
nie jestem za zamknietą ligę , pisze tylko że 10 , 12 zespołowa liga byłaby niejako zamknięta dla wielu także dużych miast z aspiracjami, a to by nie było dobre .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."