Piszecie że cały stadion będzie na maj/czerwiec. A teraz zastanówcie sie po co inwestor ma się tak spieszyć? Realnie najwcześniej stadion może być gotowy w maju, ale pytanie po co? Wtedy kończy sie sezon i po co się spieszyć? Nie lepiej na spokojnie dopracowac wszystko na nowy sezon tak aby zainaugurować sezon meczem ze wszystkimi trybunami? Spokojnie w czerwcu i lipcu będą sobie coś dłubac przy dachy, przy krzesełkach. Gdzie tu się spieszyć

Tak zapewne myśli inwestor więc nie ma się co napalać na wcześniejsze terminy.