Powiedzcie mi, bo zawsze mnie to ciekawiło, ale bałem się zapytać (to prawie tak jak z seksem

), jak to jest z tą naszą bazą treningową? Moje obserwacje prowadzą do następujących wniosków i pytań zarazem:
- Mamy stadion, czyli jedno pełnowymiarowe boisko,
- Mamy małe boisko treningowe;
- co z tymi połaciami ziemi, które rozciągają się od stadionu po nasze małe boisko treningowe? Czy tam był kiedyś stary stadion, do kogo to należy, czy nie można tam zrobić boisk treningowych, trzy spokojnie by się zmieściły;
- mamy boisko treningowe w Myślenicach, o dość wątpliwym praktycznym znaczeniu, ale zawsze to coś;
- podejrzewam że w budynku TS są jakieś sale na odnowę biologiczną czy siłownię.
Tyle wiem albo się domyślam. Dopełnicie moją wiedzę?
--> edit: i jak to wygląda ze szkoleniem młodzieży? Jest sobie "szkółka", dzieci przychodzą o ustalonej godzinie na trening, biegają, a potem do domu?