Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3227
Stary 21.09.2010, 12:50
No rozumiem.

I z jednej strony wam zazdroszczę. Z tej sportowo - finansowej. Jeśli w takich cenach, będziecie w stanie zapełniać cały stadion, to + dla Was. Mniejszy czynsz za stadion niż na Wiśle, czy Lechu, a zdecydowanie większe wpływy z biletów.

Jednak jako kibic, cieszę się, że na Wisłę bilety są w przystępnych cenach. Każdy chłopak, zaoszczędzając na piwku czy innych "przyjemnościach" będzie w stanie wydać raz na 2 tygodnie 20 zł i zobaczyć swój klub na żywo. U Was, już nie jest z tym tak kolorowo.

Moim zdaniem, patrząc na poziom ligi, zamożność społeczeństwa, standardy stadionów ceny na Wiśle są idealne.
Odpowiedz cytując