|
Pewnie że Cikos jest OK. Pomyślcie że on jest młodziutki i gra w kadrze młodzieżowej kraju którzy walczył na MŚ w RPA gdzie nas NIE BYŁO! Poza tym, myślę że kwestią czasu będzie jak Cikos będzie pukał do 1szej reprechy.
Moim zdaniem on się rozwiinie podobnie jak Bunoza. Kwestia czasu.
Co z Branco ? Był dziś na treningu ?
|