Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 21.09.2010, 09:59
Trener tak naprawde mowiąc o aktywności , równie dobrze jak o przyjściu nowych zawodników , miał na myśli odejście , niektórch , niepotrzebnych Wiśle grajków . Nie bede mówił nazwisk bo wiadomo o kogo chodzi . Nowi zawodnicy przyjda na pewno , w to nie wątpie . Są przykłady że nie trzeba wydawać dużo , aby się wzmocnic ( np Kagawa w Borussi Dortmund ) , ale robic to z głową .Pod tym względem jestem jakos spokojny , bo wkońcu osobą odpowiedzialną za transfery będzie ktos z zewnątrz , polskiego bagienka .
Odpowiedz cytując