Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3213
Stary 21.09.2010, 09:49
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Bakero albo Lenczyk trenerem Śląska.
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3...y_Bakero_.html
Z całym szacunkiem ale taki artykuł to....co to w ogóle jest. Kandydatami do stolca w Sląska są Lenczyk i Bakero ,bo stracili robotę super trop,ale założę się,że nikt w Wrocławiu o nich nie myśli. O Lenczyku w szczególności. Jeszcze bym dopisał Michniewicza,bo tez dawno niczego nie trenował,no i rzecz jasna dorzucić należy Larssona, co do Wisły był przymierzany. A i pewnie Jimenez też zaraz w jakimś ejakulacie się pojawi. Lepiej by zrobili jakby napisali kto jest dostępny na rynku wg ich źródeł a nie artykuły na zasadzie może lub kto wie. Brakuje tylko sakramentalnego "chcący zachować anonimowość"

Abstrahując od artykułu. Prawdą jest,że Tarasiewicz pogubił się i zespół gra słabiutko. Jest to przykład typowego polskiego szkoleniowca. Przedstawiciel nowo mody trenerskiej, zespół dostaje kolejny mecz w tył a on mówi,że wszystko jest ok. Tak jak Ulatowski, tez nie widzi sensu cokolwiek zmieniać. Albo nie widzą błędów albo nie są świadomi tego co robią. Dla mnie Ulatowski stracił jakiekolwiek kompetencje aby być trenerem. Może III liga,choć nie podejrzewam,aby dał sobie rade.A Tarasiewicz póki co jest na tej samej nikczemnej drodze więc niech nie mówi,że wszystko jest ok tylko zacznie szukać przyczyn takiej postawy swojej drużyny. Szczerze mówiąc Tarasiewicz mnie rozczarował. Sądziłem,że okres kiedy Śląsk grał naprawdę solidna piłkę,miłą dla oka nie jest dziełem przypadku,chwili. Przyglądałem się czy Śląsk będzie grał lepiej,dojrzalej taktycznie,ale nic z tego. Pierwszy sezon w lidze to był typowy syndrom pierwszego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Awans i wszyscy zdziwieni co ten beniaminek wyprawia. Okres ten Śląsk ma za sobą i widać,że z roku na rok jest coraz gorzej. A miała być czołówka ligi,solidne 5-6 miejsce. Szkoda. Potrzebna jest zmiana na stolcu,bo za kilka kolejek naprawdę może być cieniutko i w przyszłej rundzie będzie walka o każdy punkt na wagę utrzymania.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując