|
Taak...trener to idiota i dał się nabrać. Nie ma internetu i przed podpisaniem kontraktu nie sprawdził sobie kto i za ile odchodził, a kto i za ile w jego miejsce przychodził. Przecież to pierwsza rzecz, na którą się patrzy - jaka jest polityka transferowa klubu.
I nie, nie liczy na walizki forsy od Cupiała. To chyba niektóre dzieci na tym forum ciągle mają mokre sny na ten temat.
. .
|