Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 21.09.2010, 09:18
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
We wczorajszym Przeglądzie Sportowym długi wywiad z Maaskantem. Robert zapowiada że "w zimowym okienku transferowym Wisła będzie aktywna". Brzmi to obiecująco. Myśle że po bardzo dobrym transferze Boukhariego obaj Holendrzy dostaną spory kredyt zaufania. PONAWIAM APEL DO KOLEGI O NICKU WILLOW O PRZEPROSZENIE HOLENDRA ALBO O NAPISANIE DLACZEGO UWAŻA ŻE DECYZJA BASAŁAJA O ANGAŻU MAASKANTA ŚWIADCZY O TYM, ŻE CYTUJE "CHYBA GO PO.......IŁO"....
Nikt go tu jeszcze nie uświadomił jak u nas jest z gotówkowymi transferami. Można jedynie liczyć, że Bogusław Cupiał w przypływie chojności i nieopisanej radości z powodu powrotu na R22 sypnie gotówką lub chociaż, że ta reszta, która została po transferach czyli około 5 mln euro nie zniknęła w tajemniczych okolicznościach tylko zostanie spożytkowana w zimie i ewentualnie w lecie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując