Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15573
Stary 21.09.2010, 09:16
Dziwi mnie bardzo taki spokój klubu i kibiców dotyczący sprawy wykończenia trybuny D. Dzień za dniem mija a tu nic - cisza . Żadnego nacisku od strony której powinno zależeć na jak najszybszym odebraniu trybuny.
Cóż każdy wychodzi z założenia : nie ma - to nie ma - można się było spodziewać. Może problem w tym że tak dbają o pasiaków bo jak podejrzewam - jakby tam były takie jaja - to pod magistratem byłyby już z 2-3 demonstracje i zamieszki pokazywane w TV na cała Polske - a z drugiej strony Filipiak by w wierzynku organizował 2 razy w tygodniu obiadki dla J.M i świty (zresztą i tak robi więc to akurat pewnie nie argument)
Odpowiedz cytując