|
We wczorajszym Przeglądzie Sportowym długi wywiad z Maaskantem. Robert zapowiada że "w zimowym okienku transferowym Wisła będzie aktywna". Brzmi to obiecująco. Myśle że po bardzo dobrym transferze Boukhariego obaj Holendrzy dostaną spory kredyt zaufania. PONAWIAM APEL DO KOLEGI O NICKU WILLOW O PRZEPROSZENIE HOLENDRA ALBO O NAPISANIE DLACZEGO UWAŻA ŻE DECYZJA BASAŁAJA O ANGAŻU MAASKANTA ŚWIADCZY O TYM, ŻE CYTUJE "CHYBA GO PO.......IŁO"....
|