Wyświetl pojedynczy post
adamd303
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 21.09.2010, 09:01
We wczorajszym Przeglądzie Sportowym długi wywiad z Maaskantem. Robert zapowiada że "w zimowym okienku transferowym Wisła będzie aktywna". Brzmi to obiecująco. Myśle że po bardzo dobrym transferze Boukhariego obaj Holendrzy dostaną spory kredyt zaufania. PONAWIAM APEL DO KOLEGI O NICKU WILLOW O PRZEPROSZENIE HOLENDRA ALBO O NAPISANIE DLACZEGO UWAŻA ŻE DECYZJA BASAŁAJA O ANGAŻU MAASKANTA ŚWIADCZY O TYM, ŻE CYTUJE "CHYBA GO PO.......IŁO"....
Odpowiedz cytując