Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 21.09.2010, 08:13
Te wolfy nie przesadzaj, Twoje posty sa smieszne, ale to ze jestesmy ligowym sredniakiem to juz przesadziles. To i tak ze nie spadniemy...chociaz poczekam do wieczora moze jednak najdzie Cie refleksja, ze jadnak w tym roku czeka nas spadek...
Nie przesadzajmy...nie jest dobrze, bo nie ma obrony, ale nie popadajmy w skrajnosci...
Odpowiedz cytując