Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 21.09.2010, 07:29
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
nie trzeba byc super inteligentem aby to zobaczyc
To chyba sama ELYTA w tym Krakowie, wyobrazic, to jeszcze rozumiem, ale zobaczyc to trzeba sporo piwa wypic

Co do naszych cen na Salzburg, to wladze klubu i miasta chyba sobie umowe spisaly ze idiotyczny napis POZnan ma byc widoczny w tv stad takie ceny, wkurzajace sa tez wypowiedzi ze ciesza sie ze kibice z calej Polski przyjada na ten mecz.
Odpowiedz cytując