DominoForza napisał(a):

|
nie trzeba byc super inteligentem aby to zobaczyc
|
To chyba sama ELYTA w tym Krakowie, wyobrazic, to jeszcze rozumiem, ale zobaczyc to trzeba sporo piwa wypic
Co do naszych cen na Salzburg, to wladze klubu i miasta chyba sobie umowe spisaly ze idiotyczny napis POZnan ma byc widoczny w tv stad takie ceny, wkurzajace sa tez wypowiedzi ze ciesza sie ze kibice z calej Polski przyjada na ten mecz.