|
Boguskiego bym nie skreślał, myśle że On troche jest podobny do Pawła Brożka.Jeden sezon gra całkiem dobrze a następny słabo.Pozatym za darmo to sie raczej lepszego ofensywnego gracza nie znajdzie.Za zawodnika klasy Riosa to trzeba 1,3 mln € zapłacic a takich pieniędzy na transfery nie ma.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.09.2010 o godz. 07:33.
|