Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 21.09.2010, 00:37
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
to tylko na fotkach tak

na zywo tej odleglosci praktycznie nie ma
Przecież wiem, że to nie problem. Tak się tylko czepiam.

Wydaje mi się, że Wasz stadion z czasem zyska więcej przychylności i nie będzie już powodem do żartów.
Odpowiedz cytując