|
Bajery? chłopcy trzymający flagi są ze szkółki pilkarskiej TS Wisła, gimnastyka artystyczna, wszystkie te pokazy to dziewczyny z sekcji gimnastycznej TS Wisła, czyli po znajomościach i mniejszych kosztach, to było powitanie Wisły przy Reymonta, otwarcie ma być po oddaniu stadionu (co powtarzał kilkakrotnie Basałaj), swoją drogą jak dla Ciebie to są bajery to Wy niezła bidę mieliście na Łazienkowskiej
Nie możesz przeboleć faktu że Legia się ośmieszyła robiąc oficjalne otwarcie stadionu? raz po raz usilnie próbujesz wmawiać o jakimś otwarciu. Była szansa już grania na Reymonta to gramy, tak trudno to zrozumieć? Czy mieliśmy czekać następne 5 lat aż oddadzą pozostałe trybuny i wtedy zagrać? Jak można robić otwarcie czegoś co nie jest choćby w 60% skończone? to wiedzą tylko na Łazienkowskiej. Szczena opada, 15 jebanych miesięcy nie graliśmy na Reymonta, rozumiesz to? 15 miesięcy poza domem! I jak przyszedł mecz w swoim domu to paru chłopców pomachało flagami na powitanie, wielkie mi rzeczy, nie życzę nikomu (prócz Cracovii) takiego cyrku jaki był u nas, niejeden już załamywał łapy gdy raz po raz dowiadywał się że jeszcze 2 miesiące, a po dwóch miesiącach że jeszcze 2 i tak w nieskończoność, gdy Majchrowski co jakiś czas się kompromitował, kłamał w żywe oczy, na wymioty zbierało już na tym Hutniczku po traumie Sosnowieckiej
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.09.2010 o godz. 23:53.
|