Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18334
Stary 20.09.2010, 23:16
zdzichu411 napisał(a):Wyświetl post
w Inwałdzie, w parku miniatur, rzut beretem od Krakowa ( blisko do Wadowic).

www.parkminiatur.com/zielony_labirynt
nie jest miniaturowy (jak nazwa wskazuje, pare minut trzeba przejść , ale szału nie ma)

Dzięki wielkie

Czy ktoś ma inne propozycje przypomnę:

Cytat:
Witam, mam takie nietypowe pytanie drodzy forumowicze mianowicie czy ktoś z was wie albo spotkał się gdzieś w okolicach Krakowa lub w samym Krakowie z ''ogrodowym labiryntem'' nie chodzi mi o miniaturę tylko o naturalne rozmiary aby można było przez niego normalnie przejść.

Pytanie może i dziwne ale zależy mi na odpowiedzi więc jakby ktoś wiedział gdzie takie cudo się znajduję niech poinformuje.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując