Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15566
Stary 20.09.2010, 22:49
neq. napisał(a):Wyświetl post
ej ale ja mam jedno podstawowe stwierdzenie przeciez my ten stadion mamy ogladac od srodka a nie w tv po za tym przecietny piknik ogladajacy mecz w tv patrzy na boisko i nie obchodza go kibice ani dzwiek z trybun
Abstrahując od tego, czy powinno zostać status quo czy światło powinno mieć większy "power" uważam, że Kibica niezależnie od tego czy jest "piknikiem" czy stoi i śpiewa, interesuje to co dzieje się wokół boiska i pilkarzy. Całość [efekt] ma znaczenie.
Odpowiedz cytując