|
Panowie i panie, prawda jest taka, że całego stadionu nie będzie ani w listopadzie ani w czerwcu. Majcher miasto zadłużył po uszy, sprytnie przerzucając długi na spółki miejskie i nie ma za co budować niczego nie tylko naszego stadionu.
Szczerze wątpię by ktoś się zainteresował budową i lodami, które były przy niej kręcone (nie mogę znaleźć teraz wpisu, ale bodajże PiotrG kiedyś pięknie pokazał jak wsysło 80mln złotych). Trzeba przyzwyczaić się, że Białą Gwiazdę na D/C będziemy oglądać co mecz bo jeszcze długo nikt tam nie usiądzie. Pozostaje mieć nadzieję, że chociaż oddadzą A/B do czerwca i bryła stadionu będzie zamknięta...
|