royalmichael napisał(a):

Wisła przyjmuje w tej rundzie gości?
jeśli tak to będzie ciekawie w meczu z Zegłębiem czy Legią. młyn koło sektora gości ?
|
O to samo pytałem w innym temacie

Przyjmuje, bo skoro Korona miala mozliwosc zamowienia biletów to i inni bedą mogli.