Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15557
Stary 20.09.2010, 21:08
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Wisła przyjmuje w tej rundzie gości?
jeśli tak to będzie ciekawie w meczu z Zegłębiem czy Legią. młyn koło sektora gości ?
O to samo pytałem w innym temacie
Przyjmuje, bo skoro Korona miala mozliwosc zamowienia biletów to i inni bedą mogli.
Odpowiedz cytując