Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10166
Stary 20.09.2010, 20:50
Byłem tydzień na Węgrzech.

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić chociaż jeden z punktów

1. Media "wiodące" w naszym kraju piszą o wielkim kryzysie na Węgrzech - dziwne że na miejscu nikt o tym nie mówi ani nie pisze ani tego nie widać ?

2. Jak to się dzieje że zbudowali 2x więcej autostrad bez posranego systemu bramek ale ze świetnie sprawdzającymi się winietkami ?

3. Czemu mimo że jest okres przedwyborczy do władz lokalnych w Egerze nikt o tym nie trąbi w mediach tylko wiszą plakaty wyborcze gdzieniegdzie ?

4. Czemu nawet w biedniejszych rejonach ktoś podjeżdża pod sklep i idzie na zakupy nie zamykając szyb ani nie wyjmując radia bo wie że nikt się nie włamie ?

...
....
......

5. Czemu żyjemy w kraju w którym od 20 lat szukamy agentów i dziury we własnej dupie zamiast się zabrać za rządzenie ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE