|
Jak już pisałem - Iwański jest szują, ale to nie przez niego Legia nie potrafi grać w ataku. Kiepska atmosfera to jedno, ale brak taktyki to coś zupełnie innego. Widzę tu pewną analogię do Wisły po odejściu Kosowskiego...
Problemem Legii jest trener, a właściwie jego brak.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|