Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15550
Stary 20.09.2010, 18:53
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Czy murawa napewno jest w tym momencie wypośrodkowana?Przegladajac ostatnie zdjecia z oficjalnej wydaje sie ze z A jest troche dalej do lini, niz na zdjeciach z E.
Chyba bandy powodują optyczne przybliżenie trybuny E.
Odpowiedz cytując